VÁNOČNÍ BALÍČEK

Ideální online a offline kombo pro začínající i pokročilejší autory

9týdenní online kurz tvůrčího psaní

Kurz obsahuje 18 videí a 9 lekcí, kterými systematicky procházíte a učíte se základům tvůrčího psaní. Součástí jsou také praktická cvičení a tvůrčí úkoly dané lekce, otázky k zamyšlení a sebereflexi. Náročnost cvičení se postupně zvyšuje. Videa jsou v délce 2 - 10 minut a zahrnují i upozornění na časté chyby začínajících autorů.

Cvičebnice tvůrčího psaní

Cvičebnice vám poskytne praktického a uceleného průvodce řemeslem tvůrčího psaní a nabídne inspiraci pro vaše psaní. Díky cvičebnici zjistíte vaše možnosti v technice psaní a výběru jazykových prostředků. V knize najdete 47 cvičení, doplňující úkoly, názorné příklady, spisovatelské postřehy a tvůrčí rady, které by i Shakespeare v začátcích svého psaní ocenil. 

Osobní věnování na míru

Voucher k zpřístupnění online kurzu vložíme do červené obálky a společně s Cvičebnicí zašleme na vámi zadanou adresu. Ke knize dostanete malý dárek a můžete si od nás nechat zpracovat osobní věnování na míru. Zasíláme Českou poštou nebo Zásilkovnou. Objednávky přijímáme do 15.12.2022.

1200 kč 

Pouze 20 kusů do 15.12.21

V kurzu jsem začala plnit úkoly a další zadání, bavilo mě to, líbil se mi styl videí, jak je to tam systematicky rozepsaný, a stalo se, že tím, jak jsem se zabývala těmi úkoly, tak jsem si uvolnila ten můj psací blok. A vím, i jak dopsat tu svoji věc. Takže to vypadá, že na mě kurz funguje.
Marie DoležalováHerečka a spisovatelka
K mému velkému překvapení kniha dokázala aktivovat nové nápady a chuť do psaní, a to i když jsem neudělala jediné cvičení tak, jak chtěly autorky, ale přizpůsobila jsem si je svému naturelu a svým příběhům. Ano, i to jde. Takto mohou knihu využít pokročilejší psavci s již rozdělanými příběhy.
TrojtečkaRecenzentka

Co koupí balíčku darujete:

  • Vhled do řemesla tvůrčího psaní
  • Osvojení si základních spisovatelských technik a přístupů
  • Vhodné nástroje a návyky k psaní
  • Praxi a osmělení se díky jednotlivým cvičením
  • Praktické informace o tom, kde publikovat a jak nakonec vydat knihu
  • Poznání sebe samé / samého
  • Tvořivé chvilky, které psaní přináší
  • Ozdravění a radost z tvůrčího procesu
  • Certifikát o absolvování kurzu kreativního psaní
  • Psacího parťáka v rámci beta čtenářské komunity

Objednávky přijímáme pouze do 15.12.21

Často se nás ptáte:

Jaké výhody má online kurz?

Studujete tam, kde je to pro vás příjemné a nemačkáte se v učebnách. Volíte si čas a tempo, které vám vyhovuje. Nepotíte se v lavici, když vám to zrovna nejde.

Kolik času budu na psaní potřebovat?

Počítejte s minimálně patnácti minutami. V každé lekci naleznete video, úkoly, rozcvičku a desetiminutovku týdne. Ta je zásadní pro vaše rozepsání.

Co když nebudu kurz časově stíhat?

Sami si volíte takové tempo, které vám vyhovuje. Doporučujeme se držet zadání kurzu a studovat týden po týdnu.

Na jak dlouhou dobu je kurz k dispozici?

Vstup do kurzu je garantován na 2 roky. Do té doby se k lekcím můžete opakovaně vracet. Doporučujeme se do kurzu pustit ihned a neodkládat jej.

Jak probíhá platba?

Po vyplnění objednávky vám zašleme fakturu. Po zaplacení faktury on-line kartou nebo bankovním převodem se s vámi spojíme a domluvíme osobní věnování. Balíček zasíláme do 7 dní od úhrady.

Vrátíte mi peníze, když kurz nebude vyhovovat?

Pokud kurz z jakýchkoli důvodu nebude vyhovovat, máte 14denní lhůtu k vrácení peněz od přijetí platby na náš účet. Stačí nám napsat a do 30 dnů máte peníze na vašem účtě zpět.

Co je a k čemu slouží FB skupina spisovatelů?

Skupina spisovatelů slouží komunikaci mezi studenty online kurzu tvůrčího psaní a lektory. Můžete tam vyvěsit ukázky textů a obdržet feedback svých spolužáků.

Kdo je Psací parťák?

Člověk, který je ochotný projít nedokončený text a sepsat k němu své dojmy. Seznam psacích parťáků vám pošleme po uplatnění voucheru.

Můžu si doplatit feedback?

Ano. V uvítacím e-mailu obdržíte 10% slevový kód na zpětnou vazbu nebo konzultaci. Nedohledali jste se kódu? Jednoduše nám napište.

Objevte další dárky:

Cvičebnice tvůrčího psaní
Tuhle praktickou knihu o tvůrčím psaní by i Shakespeare v začátcích svého psaní ocenil. 
299 Kč
21denní spisovatelský zápisník
Ručně vázaný designový kousek potěší každého spisovatele: 21 úkolů na 21 dní.
590 Kč
Voucher na kurz tvůrčího psaní
Podpořte kreativitu a darujte rovnou místečko v našem obývákovém kurzu!
Od 990 Kč