Spolu na psaní

Odbrzděte své psaní, ověřte svůj nápad na knihu i rukopis a pište s jistotou! 

Spisovatelský koučink

Získáte podporu v psaní vaší knihy, aniž byste byli tlačeni do řešení, která jsou vám cizí, a naopak by vaši tvorbu komplikovala.

Konzultace textu

Vám dodá jistotu a inspiraci k psaní dalších stran. To se projeví ve vašem autorském sebevědomí, počtu stran i zajímavosti rukopisu.

Plán na míru

Už se nenechte ovlivňovat náladami své múzy nebo prokrastinací. Vytvoříte si psací plán na míru, který vás nenechá ve štychu.

Přešlapujete se svým nápadem na knihu už pěkně dlouho? Máte rozepsanou knihu, a nedaří se vám s ní pohnout? Píšete knihu, a hledáte profesionální podporu?

Díky spisovatelskému koučinku, textovým konzultacím a plánem na míru se přestanete držet při zdi, stránky vaší knihy budou nabývat společně s vaším autorským sebevědomím. 

V průběhu programu bude váš kouč dohlížet na dosažení vašeho cíle, průběhu realizace i jednotlivých kroků a mentor bdít nad kvalitou vašeho textu a rozvíjením vašeho spisovatelství.

Během setkávání kombinujeme videohovory, písemné konzultace a úkoly, které vyvstanou z konverzace.

Jak to funguje

Úvodní sezení

Rezervujte si 15 min, během kterých si společně zmapujeme, kde aktuálně se svým psaním jste, s čím byste potřebovali pomoci a vysvětlíme vám, jak program funguje.

Koučink

Během prvního sezení si řekneme, co udělat pro to, abyste splnili své cíle a navrhnete si individuální psací plán. Během dalších sezení zhodnocujeme vaše kroky ke knize.

Konzultace

Na základě zpětné vazby na váš text pro vás vyvstanou psací výzvy. S vaším mentorem psaní budete mít možnost se online potkat a svůj rukopis, jeho kvality i slabiny, probrat.

Úvodní 15min konzultace

Během videohovoru projdeme vaši aktuální situaci, zjistíme, co potřebujete a doporučíme první kroky.

Cena balíčků

Instantní pomoc
3000 Kč
Když se chcete v psaní knihy rychle zorientovat, ověřit si nápad nebo rukopis
1 hodina spisovatelského koučinku
Písemná konzultace rukopisu v rozsahu 15 NS
Delší pomoc
8000 Kč
Když potřebujete delší pomoc v procesu psaní a hlubší poznání rukopisu
2 hodiny spisovatelského koučinku
Písemná konzultace rukopisu v rozsahu 30 NS
1 hodina osobní konzultace nad textem
VIP podpora
15000 Kč
Když na psaní nechcete být sami a oceníte profesionální a pravidelnou podporu
3 hodiny spisovatelského koučinku
2 hodiny osobní konzultace nad textem
Konzultace rukopisu v rozsahu 80 NS

Proč s námi?

Vedení šité na míru

Každý autor vyžaduje jiný způsob řešení. Vycházíme z aktuální situace autora, jeho potřeb, záměru, jedinečných schopností a dovedností.

Koučovací metody

Podporujeme autora v rozvíjení jeho vlastních tvůrčích zdrojů tak, že autor svou knihu realizuje v rámci svých možností a preferencí.

Profesionalita

S autory pracujeme intenzivně přes osm let, rukama nám prošla stovka rukopisů. Máme zkušenosti s psaním beletrie i populárně naučné literatury.
„Ujasnil jsem si dějové linky a směr, kterým se bude můj příběh vyvíjet. Oceňuju možnost probrat a zeptat se na všechno, co potřebuju.“
Jaroslav Bielawski
„Konzultace mi v mnohém otevřela oči, dokonce mám motivaci zkusit literární soutěž.“
Jan Fischer
„Líbil se mi celkově milý a motivují přístup Andrey. Dokázala mi odpovědět na všechno, co jsem se ptala. Přišlo mi fajn, že mi dokázala říct i svůj názor, co si myslí o knize. Zároveň ale nijak násilně věci nepředělávala, spíš naopak podporovala to, co dělám. Dodala mi energii, nechat se unášet knihou, protože ta přesně ví. Líbily se mi tipy, které mi dala.“
Lucie Vyskočilová
„Kurzy z obýváku jsou super v tom, že vám ukáží a projdou s vámi všechny okolnosti, které provází nejen samotné psaní, ale i vznik knihy. Nepoznala jsem nikoho, kdo by tyto informace podával, navíc takto uceleným, souhrnným způsobem, objektivně a srozumitelně. Ke všemu, individualita každého je pro lektorky ohromně důležitá. Naladí se na váš styl psaní, podporují vás v něm, ve vašich myšlenkách a ví, v kterých místech je potřeba tvorbu ještě dovykreslit a ve kterých oblastech jste silní. Nutno dodat, že vám s tím vším pomohou už od první věty. Lektorky Kurzů u obýváku vám ukáží, jak odhodit své strachy stranou, jít do toho naplno a užívat si své psaní!“
Petra ČekalováBankéřka

S kým budete psát

Andrea Selzerová