KREATIVITA & AUTENTICITA

Objevte svůj vnitřní poklad

 3měsíční kurz umělcovy cesty

Prozkoumejte svou tvořivou část a získejte sebedůvěru v to, čím jste. Cílem kurzu je znovuobjevit svůj vnitřní poklad, vyjít s ním ven a uvolnit tvořivost, a uplatnit ji nejen v umělecké oblasti, ale i osobním a pracovním životě. 

VYZKOUŠEJTE TENTO KURZ

Přihlašte se nezávazně k jarnímu běhu kurzu!

Časem získaná přesvědčení, že neumím kreslit, psát, zpívat anebo že prostě nemám na nic talent se vpijí do naší mysli a otravuje proud tvůrčího života, jehož jsme všichni součástí. Proto přestaneme zpívat, malovat, psát, dělat to, co nás vždycky bavilo, a kritizujeme jak ostatní, tak hlavně sebe. Vše musí být dokonalé. Tak dokonalé, že se o nic nepokusím. Bojím se jakéhokoli kritika, bojím se cokoli udělat, a sním o svém radostném a plném životě, nechávám si uplavat spoustu příležitostí a neotevřu žádné dveře, a je smutno a prázdno, zaměřím se na své okolí, děti, kariéru, upínám se na partnera, beru se vážně, a má duše? Volá!
 
✦ ✦ ✦
 
UMĚLCOVA CESTA

Objevte svůj vnitřní poklad  je 9týdenní / 3měsíční kurz, který vede k poznání sebe samého. V kurzu se rozvíjí upřímnost a spontaneita, které vytvářejí podmínky k získání hlubokého náhledu do osobního prožívání. Díky vhodným nástrojům budete mít možnost prozkoumat své vlastní hodnoty, záliby, tužby a schopnosti. Kurz pomáhá vybudovat sebeúctu a sebedůvěru, nezbytnou k rozvoji tvůrčích schopností a úspěchů. 

Týden za týdnem / měsíc za měsícem skrze konkrétní témata budete mít prostor k experimentování a možnost objevovat věci, které jste nezkusili anebo se jim vyhýbali. V důvěrném kruhu kurzu budete moci prožít své vlastní pocity, a podpořit sebe i ostatní v přijetí těchto pocitů. Naučíte se komunikovat sami se sebou a být k sobě upřímný, to vede k rozvoji vrozené intuice a tvořivosti. 

Během kurzu naleznete své zdroje, objevíte svůj potenciál a začnete krůček po krůčku plnit své poslání.

 Pojďte se věnovat sobě, získáte nový náhled na sebe a svět kolem vás, společníky, průvodce a podporu. Pozvěte do svého života pozitivní změnu, radost, tvořivost a autenticitu.

 

Náplň kurzu:
- 9 setkání anebo 3 intenzivnější soboty a domácí samostatná práce
- Zpracování navazujících témat skrze tvořivá cvičení z oblasti terapeutického a tvůrčího psaní, automatické kresby, imaginace a vyprávění příběhů
- Sdílení a podpora ve skupině

Co si odnesete:

- vlastní vizi a konkrétní kroky k naplnění své vize
- pozitivní změnu, radost a tvořivost ve svém životě 
- sebedůvěru v to, co jste a co je vaší hodnotou, upřímnost k sobě a svým potřebám

 

Umělcova cesta

OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ POKLAD

Cyklus workshopů v Praze

měsíční sobotní setkávání anebo co 14 dní  hodinka a půl

Cena 3000,-

KDO VÁS PROVEDE

Andrea Selzerová

Po mnoha letech kancelářské práce, otálení a vnitřních nejistot jsem se pustila do realizace vlastního snu. Před šesti lety jsem založila Kurzy z obýváku a v současné době vytvářím koncepty kreativních kurzů. Jsem spoluautorkou 21denního spisovatelského zápisníku a věnuji se tvůrčím rozvojem studentů. Pracuji formou expresivního, volného a tvůrčího psaní. Ráda se do věcí pouštím po hlavě, s celým svým srdcem a upřímností. Ráda věci zkoumám do hloubky, mou vášní  je zkoumání a podporování tvůrčího proces ve spojení s autenticitou.

„Je nádherné být u toho, když člověk rozpozná svůj dar a vyjde s ním ven. S láskou provázím studenty na této cestě sebe-objevování a sama objevuji.“

Sama jsem si určitými fázemi tvůrčího života prošla, a ráda vás tímto kurzem provedu.

Andrea

Přihláška na umělcovu cestu

OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ POKLAD

Na kurz je dobré zvláště přijít, pokud se cítíte strnulí, více či méně závislí či pociťujete, že je váš cíl méně jasný nebo že vám sny unikají. Anebo pokud víte, že ve vás něco je, ale nic se nehýbe nebo když míváte skvělé nápady a úžasné sny, ale nedokážete je uskutečnit... 

Cena 3000 kč 

AUTENTICITA

není něco, co máme anebo nemáme. Je to praxe - vědomá volba, jak chceme žít. Autenticita je soubor voleb, o kterých se rozhodujeme každý den. Je to volba ukázat se a být skutečný. Volba být upřímný a dovolit svému pravému já být viděn.

Brene Brown

Kontaktujte nás

kanclik@kurzyzobyvaku.cz  |  Tel: +420 731757287