Paní Bovaryová by doporučila...

MYSTÉRIUM RŮŽE 

Mystérium růže: workshop intuitivního psaní 

Říká se, že když vás zavolá růže, je to ve správný čas. Růže je královskou průvodkyní do říše srdce a k vlastní duši. Volá i vás?

Přidejte se k malé skupince žen, poznejte moudrost a poselství růže, které vám osobně nese. Společně budeme pomocí automatické kresby, aktivní imaginace, intuitivního psaní a hlubokých otázek zkoumat symboliku růže a její význam pro nás.

Růže jsou spojeny nejen s moudrostí srdce a láskou, ale i s životními cykly, a přechody. Pokud uzavíráte jednu životní etapu a otevíráte se nové, tento workshop je pro vás jako dělaný. Růže vám může pomoci při důležitém životním přechodu. Vědomě odložíme to, co nám již neslouží, ztransformujeme naše zkušenosti v to nejlepší pro náš další vývoj, a do nového cyklu, který nás už už volá, vkročíme s radostí, v lehkosti a důvěře, bez zbytečných zátěží a strachů, a přivítáme nové...

Co vás čeká

  • Poznáte symboliku růže a její význam
  • Seznámíte se s jednotlivými aspekty růže na osobní úrovni
  • Naladíte se na sebe a změny ve svém životě
  • Vyslechnete si moudrost a poselství svého srdce
  • Získáte jasnost a pevnost vnitřního vedení
ONLINE
700 Kč
500 Kč
Cema do 20.6.24
11.7.24 | 18:30 - 20:30 | Google Meet
2hod workshop
Intuitivní psaní, aktivní imaginace, automatická kresba, hluboké otázky
Materiály ke stažení
Záznam k dispozici
Pro max 8 žen
Registrujte se do 9.7.
NAŽIVO
1700 KČ
1500 Kč
Cena do 20.6.24
14.7.24 | 15:30 - 18:30 | LES and FLOWERS Praha 7
3hod workshop
Intuitivní psaní, aktivní imaginace, automatická kresba, hluboké otázky
Výroba koupelové soli s okvětními plátky na závěr
Materiály a pomůcky
Pro max 6 žen
Registrujte se do 30.6.

Kdo vás provede

Workshopem vás provede Andrea Selzerová, zakladatelka vzdělávací platformy Kurzy z obýváku, která vyvíjí kurzy a workshopy zaměřené na sebepoznání a rozvoj tvůrčího potenciálu. Je spoluautorkou Cvičebnice tvůrčího psaní a 21denního spisovatelského zápisníku. Andrea propojuje principy tvůrčího psaní s intuitivním, volným i automatickým psaním, aktivní imaginací a koučovacími metodami. Ve své praxi využívá devítileté zkušenosti z vedení a průvodcování kurzů. Kromě absolvování lektorských dovedností prošla v roce 2022 pětiměsíčním koučovacím tréninkem.

"S rostlinami jsem byla spojená odjakživa, ale díky růži jsem si toto spojení znovu uvědomila. Fascinovaně ho následuji a prohlubuji, nejen s rostlinami, ale hlavně sama se sebou."

Prožijte svůj čas smysluplně a tvořivě s růží jako vaším průvodcem!

Tento workshop je vhodný pro jakýkoli přechod životními etapami. Čím je skupina diverznější, tím je podpůrnější. Pro více informací, přihlášení a možnosti spolupráce prosím napište na andrea.selzerova@gmail.com nebo volejte 731 757 287.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kdyby se Paní Bovaryová vdávala znova...

Objevte sílu symboliky růže a poznejte, jak tato královská květina může obohatit váš velký den! Prožijte krásný čas příprav, který váš svatební  den promění v nezapomenutelnou a hlubokou událost.

Napište a domluvíme se na workshopu na míru.