Jak začít psát a nepřestat

Nečekejte na múzu

Skvěle připravené a hlavně konkrétní psací cvičení, žádné prázdné a obecné řeči o psaní. Příjemné a charismatické lektorky.

Nikol Patíková

Během workshopu se dozvíte, proč nečekat na múzu, jak začít psát, když... a jak nepřestat, i když...  a jak napsat příběh, který čtenář neodloží.

Probereme, čím se odlišuje osobní příběh od literárního, jak ten osobní zpracovat a zda k tomu potřebujete talent.

Naladíme vás na psaní, prozradíme tipy, jak se do psaní pustit, a co dělat, když to zrovna nejde anebo jste zahlceni nápady.

Zárověň vás naučíme základům řemesla tvůrčího psaní, a vy si je taky procvičíte.

Nečekejte žádné prázdné řeči o psaní!

Workshop bude trvat tři hodiny a budeme se ti maximálně věnovat. Počet studentů je omezený, abychom stihly probrat vše a individuálně. S sebou si vemte svůj oblíbený blok nebo zápisník a tužku.

Připravit se na workshop můžete tak, že si připravíte konkrétní otázky týkající se tématu a založíte si spisovatelský deník. Přečtěte si i náš článek Neutíkejte od prvního řádku.

Budeme se na vás těšit!

Andrea a Bětka

 

Pokud se nemůžete osobně dostat do Prahy, vyzkoušejte online kurz "Začni psát"

Workshop tvůrčího psaní

Zojak, Podskalská 18, Praha 2 / 29.11.2019 / 9:00 - 12:00

Cena 950,-

Kdo vás provede

Kurzem psaní vás provede Alžběta Bublanová

Alžběta Bublanová je autorkou knih Čtyři stěny, V tichu a Odraz ode dna. V roce 2012 za svou prvotinu obdržela cenu Akademie literatury Máchova růže. Absolvovala Literární akademii Josefa Škvoreckého a tvůrčím psaním se zabývá již několik let. 

Minikadamie tvůrčího psaní

Andrea Selzerová je zakladatelkou Kurzů z obýváku. Podílí se na koncepci kurzů tvůrčího psaní a zabývá se tvůrčím procesem a kreativitou. Rok studovala anglistiku a bohemistiku na UP v Olomouci, a také žurnalistiku na VOŠP. 

Co o kurzu říkají studenti:

Velmi mi pomohlo vedení nejen v případě začít psát, ale hlavně pokračovat a vytrvat v započaté snaze. Také jsem ocenila konkretní překonávání překážek v tvůrčím procesu a zasvěcení do techniky psaní. Skvělé bylo i komorní prostředí obýváku a setkání milých lidí v něm. Ovšem nejdůležitější pro mě byly lektorky, které svojí trpělivostí a laskavým, leč důsledným přístupem přesvědčily mé zdrženlivé já k psaní a chuť něco vytvořit a možná i v budoucnu předat světu.

Pavlína Suchá

Dostane se ti tu množství důležitých informací a kontaktů, profesionální, otevřený a motivující přístup lektorek.

Lenka Tomášová

Skvěle připravené a hlavně konkrétní psací cvičení, žádné prázdné a obecné řeči o psaní. Příjemné a charismatické lektorky.

Nikol Patíková

Jdi do toho!

Lenka Modrovičová

Kontaktujte nás

kanclik@kurzyzobyvaku.cz  |  Tel: +420 731757287