Kurzy tvůrčího psaní

Začněte psát vlastní příběhy

Vyber si kurz

Studujte tvůrčí psaní s lektorkou

Během 9 týdnů se dozvíš, jak krok po kroku napsat a vydat knihu. Výhodou kurzu je, že na to nebudeš sám! Lektorka psaní tě citlivě a akurátně čtyři měsíce povede, nasměruje a poradí. Díky kurzu rozvineš svůj román i kreativitu.

Promo cena 3500 kč 

Kurz online tvůrčího psaní

Bez zbytečných řečí, prakticky a hravě se nauč psaní příběhu. Věnuj sobě a svému příběhu 30 minut týdně. 9 krátkých videí, 9 desetiminutovek, 9 týdnů praktických úkolů. Vyzkoušej originální formu studia a piš vlastní příběhy! 

Cena 900 kč

Studujte tvůrčí psaní dálkově

Díky tomuto minikurzu se skutečně rozepíšeš! K prvnímu cvičení ti dáme vědět, co ve tvém textu funguje a co rozvíjet. Zároveň se podíváš, jak to v online kurzu tvůrčího psaní vypadá a co můžeš očekávat. Začni dobře!

Cena 350 kč

Talent za tebe román nenapíše

Tvůrčí psaní není jen o talentu, ale je to dovednost, která se dá zvládnout, rozvíjí kreativitu, posiluje vůli a často působí terapeuticky. 

"Tvůrčí psaní beru jako cestu k sobě. Sám tvůrčí proces dost osvobozuje – a o to mi jde. Mám pak radost, když se naši studenti po velmi dlouhé době dostanou opět k psaní a dopíšou třeba dvacet let starou báseň nebo se odváží publikovat a soutěžit."

Andrea Selzerová

zakladatelka projektu Kurzy z obýváku

"Jsou autoři, co se k dobrému psaní propracují. Nejde jednoznačně říct, že on má talent a někdo další ne. Talent je prostě ošemetné slovo. Samozřejmě, že nějakou váhu má, ale rozhodně za tebe nenapíše román nebo nějaké větší dílo."                                               

Alžběta Bublanová

spisovatelka a lektorka psaní

Pro koho je kurz tvůrčího psaní vhodný?

 

  • Jste milovníky psaní a bez psaní nemůžete existovat

  • Potřebujete se vypsat, utřídit myšlenky a zároveň se něčemu přiučit

  • Chcete si splnit svůj sen a napsat knihu

  • Máte již napsaný text, chcete ho dotáhnout a vyjít s ním případně ven

  • Připravujete svůj rukopis k vydání a potřebujete nasměrovat

  • Cítíte, že byste chtěli zlepšit své komunikační schopnosti

  • Máte spoustu nápadů na text a ještě jste nezačali

  • Prostě si říkáte, že byste zkusili i něco kreativního

Výhody studia online

Studujte tam, kde je to pro vás příjemné, a nemačkejte se v učebnách.

Zvolte si čas a tempo, které vám vyhovuje. Nepoťte se v lavici, když vám to zrovna nejde.

Lektor se vám a vašemu textu individuálně věnuje, takže i na vás dojde, a v důvěrné atmosféře.

Jak to funguje?

Po vyplnění objednávky vám zašleme fakturu. Ihned po zaplacení faktury on-line kartou nebo bankovním převodem od nás e-mailem dostanete odkaz na stránku pro přihlášení a přihlašovací údaje. Vygenerované heslo si můžete kdykoli změnit. Vstup do kurzu je garantován na 2 roky. Přístup do něj máte na dobu neurčitou.
 
Po přihlášení do kurzu si zvolte takové tempo, které vám vyhovuje, a opravdu začněte studovat a psát. Doporučujeme se držet zadání kurzu a studia týden po týdnu. Pokud nebudete stíhat, zvolněte, ale nepřestávejte! Vzpomeňte si na důvod, proč jste se do kurzu přihlásili. Pokud vám však kurz z jakýchkoli důvodu nevyhovuje, máte 14denní lhůtu k vrácení peněz od přijetí platby na náš účet.
Studujte tvůrčí psaní s lektorkou

Promo cena 3500 kč 

Kurz online tvůrčího psaní

Cena 900 kč 

Studujte tvůrčí psaní dálkově

Cena 350 kč

Máte hotový text?

Nabízíme odborný posudek rukopisu. Text bude posouzen z pohledu redaktora nakladatelství anebo z perspektivy spisovatele. Vypíchneme silné a slabé stránky rukopisu a dále nasměrujeme. Poradíme také, kam se obrátit a text publikovat.

V kurzu jsem začala plnit úkoly a další zadání, bavilo mě to, líbil se mi styl videí, jak je to tam systematicky rozepsaný, a stalo se, že tím, jak jsem se zabývala těmi úkoly, tak jsem si uvolnila ten můj psací blok. A vím, i jak dopsat tu svoji věc. Takže to vypadá, že na mě kurz funguje.

Marie DoležalováHerečka, blogerka a autorka knihy Kafe a cigárko

Dlho som sa chcel vrátiť k písaniu a venovať sa mu trochu systematickejšie. Toto bolo dobré nakopnutie správnym smerom. Dalo to môjmu prístupu štruktúru a pravidlá.

Richard FridrichJavascript vývojář

Nejvíce jsem spokojená se zpětnou vazbou, která je konkrétní. Pozitivně hodnotím zpracování lekcí, nastavení úkolů a zejména povzbuzovaní lektorky. S tím souvisí i virtuální atmosféra, která příjemně navozuje očekávání dalšího postupu. Výuka je nenásilná a doplněná různými návody a doporučeními zasílanými na e-mail.

Lenka ModrovičováAdministrativní pracovnice

Díky samostudiu jsem začala pilně psát a psát, a dokonce jsem se přihlásila do soutěže Česko hledá spisovatelky, kde jsem uveřejnila svých pět příběhů. Dokonce jsem se odhodlala a po dlouhé a dlouhé úvaze si založila svůj vlastní blog. Musím sama sobě přiznat, že dělám pokroky, a tak se stalo tvoření svých životních příběhů na papír mým koníčkem.

Jaroslava FrančíkováHoteliérka

Kurz pojmenoval věci, které jsem měla v hlavě, a já to úplně nedovedla, umožnil mi kontakt s lidmi, kteří také píší.

Šárka ZmatlíkováAutorka knih Padesát odstínů růžové, Kárová dáma a Cukr, káva, limonáda

Kurz mi přišel určitě užitečný a bavilo mě to. Přišel jsem na to, že se dá historka napsat v podstatě z ničeho. Prostě něco nadhodit, začít o tom psát a postupně přidávat příběh, který se postupem času tvoří. Lektorka mě vedla dobře. Obdivoval jsem se jejímu rozboru postav a souvislostí.

Jan Froněk

Píšu pořád, ale kurz mne donutil občas odbočit i jiným směrem, než jakým v současnosti jedu.

Ludmila SvozilováVýtvarnice a blogerka
Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že zakoupený kurz pro vás není ten pravý, máte 14denní garanci na vrácení peněz v plné výši.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“