Kurz tvůrčího psaní

Naučíme vás řemeslu tvůrčího psaní. 

Hravě a srozumitelně.

Učte se online odkudkoliv.

V říjnu za promo cenu!

Vyberte si kurz

Studujte tvůrčí psaní s lektorkou

Během 9 týdnů napíšete příběh, se kterým budete moci vyjít ven.Výhodou kurzu je, že na to nebudete sami! Lektorka psaní vás citlivě a akurátně povede, nasměruje a poradí. Díky kurzu rozvinete svou kreativitu.

Promo cena 2500 kč

Kurz online tvůrčího psaní

Krok za krokem se naučíte tvůrčímu psaní hravě, srozumitelně a bez zbytečných řečí kolem.  9 krátkých videí, 9 desetiminutovek, 9 týdnů praktických úkolů. Vyzkoušejte originální formu studia psaní! 

Promo cena 700 kč

Studujte tvůrčí psaní dálkově

Připravujeme.

Tvůrčímu psaní se dá naučit

Tvůrčí psaní není jen o talentu, ale je to dovednost, která se dá zvládnout, rozvíjí kreativitu, posiluje vůli a často působí terapeuticky. 

"Tvůrčí psaní beru jako cestu k sobě. Sám tvůrčí proces dost osvobozuje – a o to mi jde. Mám pak radost, když se naši studenti po velmi dlouhé době dostanou opět k psaní a dopíšou třeba dvacet let starou báseň nebo se odváží publikovat a soutěžit."

Andrea Selzerová

zakladatelka projektu Kurzy z obýváku

"Jsou autoři, co se k dobrému psaní propracují. Nejde jednoznačně říct, že on má talent a někdo další ne. Talent je prostě ošemetné slovo. Samozřejmě, že nějakou váhu má, ale rozhodně za tebe nenapíše román nebo nějaké větší dílo."                                               

Alžběta Bublanová

spisovatelka a lektorka psaní

Od prázdného listu ke knize

Z kavárny nebo gaučíku naučte se psaníčku!

Vybírejte ze 3 kurzů

Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že zakoupený kurz pro vás není ten pravý, máte 14denní garanci na vrácení peněz v plné výši.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“