Objevovací zápisník

Víš, jak voní ráno? Kolik barev má obloha? Jaké to je, když tě polechtá vítr? Jaké to je, ležet v trávě plné rosy? Jaké zvuky vydává ticho?

Zveme tě k prožití vlastního experimentu. Jaké to je vnímat svět plněji? Jak v této rychlé době a víru podnětů trochu zpomalit a objevit to, co nám každodenně uniká. Věnuj tomuto experimentu 31 dní a 70 čistých stránek.

Zápisník ti pomůže naplánovat den, nezapomenout na důležité věci, a přitom všem experimentovat. Kdo ví, co se bude dít...

Zápisník je dostupný ve dvou provedeních, viz galerie dole. Do poznámky prosím uveďte ten, který se ti líbí.

Osobní průvodce

Zápisník slouží nejen k tomu, abys na nic nezapomněl, ale za 31 dní se ti zbystří smysly. Zapisuj, co slyšíš, vidíš, cítíš a chutnáš. 70 volných listů navíc můžeš využít k sepisování svých skvělých nápadů a myšlenek.

Jedinečný kousek

Tento šikovný zápisník formátu A6 oslní svou obálkou navrženou Lucií Šnajderovou z dílny Papeliér. Každý zápisník je ručně vázaný a originál. Vyberte si ze tří vyhotoveních: pruhovaný, s puntíky nebo geometrickými kytičkami.

Vlastní experiment

Zpomal a vnímej svět kolem sebe. Tímto experimentem se možná začne dít něco nečekaného. Možná si všimneš něčeho zajímavého a výjimečného, co tě překvapí a změní úhle pohledu. Zapisuj a experimentuj.

350,-

GALERIE:

Ve spolupráci s PAPELIÉR zápisník připravily HOLKY Z OBÝVÁKU
 
Lucie Šnajderová, designérka a papírová čarodějka značky Papeliér
&
Alžběta Bublanová, spisovatelka a lektorka psaní 
Andrea Selzerová, zakladatelka projektu Kurzy z obýváku
 
Ručne viazané zápisníky z Papeliéru ti prinášajú priestor pre tvoje každodenné objavy, pozorovania, otázky, odpovede, či ako externý disk tvojej pamäte 🙂