KREATIVITA & AUTENTICITA

Objevte svůj vnitřní poklad

9týdenní kurz tvořivosti a autenticity

Prozkoumejte svou tvořivou část a získejte sebedůvěru v to, čím jste. Cílem 9týdenního kurzu je znovuobjevit svůj vnitřní poklad, vyjít s ním ven a uvolnit tvořivost, a uplatnit ji nejen v umělecké oblasti, ale i osobním životě. 

KURZ BUDE ZNOVU VYPSÁN 

9týdenní kurz Kreativita a autenticita - OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ POKLAD

Cena 3500,-

Časem získaná přesvědčení, že neumím kreslit, psát, zpívat anebo že prostě nemám na nic talent se vpijí do naší mysli a otravuje proud tvůrčího života, jehož jsme všichni součástí. Proto přestaneme zpívat, malovat, psát, dělat to, co nás vždycky bavilo, a kritizujeme jak ostatní, tak hlavně sebe. Vše musí být dokonalé. Tak dokonalé, že se o nic nepokusím. Bojím se jakéhokoli kritika, bojím se cokoli udělat, a sním o svém radostném a plném životě, nechávám si uplavat spoustu příležitostí a neotevřu žádné dveře, a je smutno a prázdno, zaměřím se na své okolí, děti, kariéru, upínám se na partnera, beru se vážně, a má duše? Volá!
 
✦ ✦ ✦
 

Objevte svůj vnitřní poklad  je 9týdenní kurz, který vede k poznání sebe samého. V kurzu se rozvíjí upřímnost a spontaneita, které vytvářejí podmínky k získání hlubokého náhledu do osobního prožívání. Díky vhodným nástrojům budete mít možnost prozkoumat své vlastní hodnoty, záliby, tužby a schopnosti. Kurz pomáhá vybudovat sebeúctu a sebedůvěru, nezbytnou k rozvoji tvůrčích schopností a úspěchů. 

Týden za týdnem skrze konkrétní témata budete mít prostor k experimentování a objevovat věci, které jste nezkusili anebo se jim vyhýbali. V důvěrném kruhu kurzu budete moci prožít své vlastní pocity, a podpořit sebe i ostatní v přijetí těchto pocitů. Naučíte se komunikovat sami se sebou a být k sobě upřímný, to vede k rozvoji vrozené intuice a tvořivosti. 

 Pojďte se věnovat 9 týdnů sobě, získáte nový náhled na sebe a svět kolem vás, společníky, průvodce a podporu. Pozvěte do svého života pozitivní změnu, tvořivost a autenticitu.

 

Náplň kurzu:
- 9  setkání a domácí samostatná práce
- Zpracování navazujících témat skrze tvořivá cvičení z oblasti terapeutického a tvůrčího psaní, automatické kresby, imaginace a vyprávění příběhů
- Sdílení a podpora ve skupině

UMĚLCOVA CESTA

Na kurz je dobré zvláště přijít, pokud se cítíte strnulí, více či méně závislí či pociťujete, že je váš cíl méně jasný nebo že vám sny unikají. Anebo pokud víte, že ve vás něco je, ale nic se nehýbe nebo když míváte skvělé nápady a úžasné sny, ale nedokážete je uskutečnit... 

Přihláška na 9týdenní kurz 

OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ POKLAD

Cena 3500kč 

KDO VÁS PROVEDE

Minikadamie tvůrčího psaní

Andrea Selzerová

Po mnoha letech korporátní práce, otálení a strachů jsem se pustila do realizace vlastního snu. Před čtyřmi lety jsem založila Kurzy z obýváku a v současné době vytvářím koncepty kreativních kurzů a se spisovatelkou Alžbětou Bublanovou se věnuji vedení a motivace studentů tvůrčího psaní. Ráda se do věcí pouštím po hlavě, s celým svým srdcem a upřímností. Ráda věci zkoumám do hloubky, vynesené přetvářím a aplikuju v podobě vizualizací, psaní a jednotlivých projektů. 

„Je nádherné být u toho, když člověk rozpozná svůj dar a vyjde s ním ven. S láskou provázím studenty na této cestě sebe-objevování a sama objevuji.“

Sama jsem si určitými fázemi tvůrčího života prošla a ráda vás 9týdenním kurzem provedu.

Andrea

AUTENTICITA

není něco, co máme anebo nemáme. Je to praxe - vědomá volba, jak chceme žít. Autenticita je soubor voleb, o kterých se rozhodujeme každý den. Je to volba ukázat se a být skutečný. Volba být upřímný a dovolit svému pravému já být viděn.

Brene Brown

Kontaktujte nás

kanclik@kurzyzobyvaku.cz  |  Tel: +420 731757287