21denní spisovatelský zápisník

I Shakespeare nějak začal. Probuď svého vnitřního umělce za 21 dní. 

Ručně vázaný zápisník z dílny Papeliér vznikl ve spolupráci s Kurzy z obýváku. Zápisník nastartuje fantazii a kreativitu. Zmapuje tvůj tvůrčí proces, sesbírá nápady a dodá inspiraci. Každý den jiný tvořivý úkol! 

21 cvičení, 100 stran zapisování, formát A6. 

Už máme jen pár kousků z letní řady. Podzimní kolekce se právě vyrábí!

Osobní průvodce

Od prvního úkolu se staneš pozorovatelem světa kolem tebe, zapisovatelem příběhů a tvůrcem těch vlastních. Rozvineš svou kreativitu a schopnost vyjádření. To, jak tvořivě funguješ, bude zřejmější a popsatelné.

Příručka k příběhu

Během zapisování se taky něčemu přiučíš. Úkoly jsme vytvářely se spisovatelkou a lektorkou psaní Alžbětou Bublanovou tak, aby na sebe navazovaly a rozvíjely. Sbírej své nápady a využij prázdných stran k vlastnímu příběhu.

Mapa kreativity

Během 21 dnů si vyjasníš, proč chceš psát a co ti nejvíce sedí. Zápisník ti dodá inspiraci, hravost a odvahu pro další tvořivé fungování.Vytvoříš si vlastní rituál tvoření a začneš více věřit ve vlastní hlas.

350,-

Detail zápisníku:

Vyberte si z letní řady:

Ve spolupráci s PAPELIÉR zápisník připravily HOLKY Z OBÝVÁKU
 
Lucie Šnajderová, designérka a papírová čarodějka značky Papeliér
&
Alžběta Bublanová, spisovatelka a lektorka psaní 
Andrea Selzerová, zakladatelka projektu Kurzy z obýváku
 
Ručne viazané zápisníky z Papeliéru ti prinášajú priestor pre tvoje každodenné objavy, pozorovania, otázky, odpovede, či ako externý disk tvojej pamäte ♥︎