21denní spisovatelský zápisník

I Shakespeare nějak začal. Probuď svého vnitřního umělce za 21 dní. 

Ručně vázaný zápisník z dílny Papeliér vznikl ve spolupráci s Kurzy z obýváku. Zápisník nastartuje fantazii a kreativitu. Zmapuje tvůj tvůrčí proces, sesbírá nápady a dodá inspiraci. Každý den jiný tvořivý úkol! 

21 cvičení, 100 stran zapisování, formát A6. 

Nová řada dorazila. Je libo puntíky nebo proužky?

Osobní průvodce

Od prvního úkolu se staneš pozorovatelem světa kolem tebe, zapisovatelem příběhů a tvůrcem těch vlastních. Rozvineš svou kreativitu a schopnost vyjádření. To, jak tvořivě funguješ, bude zřejmější a popsatelné.

Příručka k příběhu

Během zapisování se taky něčemu přiučíš. Úkoly jsme vytvářely se spisovatelkou a lektorkou psaní Alžbětou Bublanovou tak, aby na sebe navazovaly a rozvíjely. Sbírej své nápady a využij prázdných stran k vlastnímu příběhu.

Mapa kreativity

Během 21 dnů si vyjasníš, proč chceš psát a co ti nejvíce sedí. Zápisník ti dodá inspiraci, hravost a odvahu pro další tvořivé fungování.Vytvoříš si vlastní rituál tvoření a začneš více věřit ve vlastní hlas.

Je libo puntíky nebo proužky? Vyberte si:

Detail zápisníku:

350,-

Ve spolupráci s PAPELIÉR zápisník připravily HOLKY Z OBÝVÁKU
 
Lucie Šnajderová, designérka a papírová čarodějka značky Papeliér
&
Alžběta Bublanová, spisovatelka a lektorka psaní 
Andrea Selzerová, zakladatelka projektu Kurzy z obýváku
 
Ručne viazané zápisníky z Papeliéru ti prinášajú priestor pre tvoje každodenné objavy, pozorovania, otázky, odpovede, či ako externý disk tvojej pamäte ♥︎

Začněte psát!

Naučte se základům psaní, osvojte si rituály a zvyky dobrého spisovatele a měňte své nápady v příběhy s 9týdenním online kurzem Tvůrčího psaní z obýváku.

Spisovatelský zápisník dostanete k němu!

Nic podobného v ČR nenÍ. Moc mi pomohlo, jak pracujete s kreativitou a jak moc pozitivní jsou vaše lekce. Klobouk dolů.

Alžběta JanečkováŠpanělsko

V kurzu jsem začala plnit úkoly a další zadání, bavilo mě to, líbil se mi styl videí, jak je to tam systematicky rozepsaný, a stalo se, že tím, jak jsem se zabývala těmi úkoly, tak jsem si uvolnila ten můj psací blok. A vím, i jak dopsat tu svoji věc. Takže to vypadá, že na mě kurz funguje.

Marie DoležalováHerečka, blogerka a autorka knihy Kafe a cigárko